• Nabídka 1
 • Nabídka 2
 • Nabídka 3
 • Nabídka 4
 • Nabídka 5
 • Jana Poláčková , operace katarakty

  14.03.2015

  Začnu heslem, kdo si počká, ten se dočká. V první řadě musím dodat, že jsem šťastná, že jsem se na doporučení MUDr. Kloze dostala do péče MUDr. Studeného, který mi loni odoperoval šedý zákal na obou očích a zbavil mě části dioptrií na dálku. Z 5 dioptrií mě necelé 2 dioptrie zůstaly, takže vidění na dálku nebylo ideální. Loni jsem navštívila opět pana doktora Studeného s žádostí o provedení laserové dokorekce. Při podrobnějším vyšetřování mě zjistil problém s membránou v pravém vnitřním oku. Velmi rychle mi zajistil termín na oční klinice ve Vinohradech. Přes léto jsem si nechala trochu klid a na podzim jsem se objednala na laserovou dokorekci, kterou mi pan doktor provedl už ve Vašem novém luxusním středisku ve Dvorech a sice 9.12.2014. Přesně dle jeho informací zákrok byl bezbolestný, ale 4 dny po té oči trochu bolely, díky práškům na bolest se to dá bez problémů zvládnout. Pak následovaly kontroly, kdy se vidění neustále zlepšovalo. Na poslední kontrole 25.2.2015 ve Dvorech jsem již přečetla levým dominantním okem všech 14 řádků na kontrolní světelné tabuli. Je to pro mě zázrak, po 40 letech přečíst bez brýlí a bez kontaktních čoček všechny řádky.

  Na závěr chci poděkovat panu doktorovi Studenému za jeho profesionální, příjemné a vstřícné vystupování, které mě vždy uklidnilo natolik, že jsem podstoupila místo původně předpokládaného 1 zákroku nakonec všechny 3. Také děkuji všem sestřičkám a doktorkám za jejich ochotu a milé chování.
  No a na úplný konec doporučení pro všechny, kdo se rozhodují nebo bojí podstoupit ať už operaci šedého zákalu nebo jiné zákroky, ať do toho jdou bez obav, protože oční chirurgie je dnes už na takové úrovni, že se dají udělat bezbolestně hotové zázraky.
  Přeji Vám všem hodně spokojených pacientů a všechno jen to nejlepší i ve Vašem soukromém životě.

  Naše kontakty

  Oční centrum Karlovy Vary
  Závodní 391 / 96C
  360 06 Karlovy Vary

  Sídlo a fakturační adresa
  SOMICH s. r. o.

  Závodní 391 / 96C,
  360 06 Karlovy Vary

  Zák. linka: +420 775 556 563
  E-mail: somichrecepce@gmail.com

  Naše další pracoviště

  Napište nám

  Ohlasy našich spokojených pacientů

  Předchozí pacient Následující pacient Další pacienti

  SOMICH oční centrum na Facebooku
  Akceptujeme platební karty

  Copyright © 2020, Somich. Všechna práva vyhrazena. Realizace iNDiGOmultimedia s.r.o.
  Kontaktní informace - Zákaznická linka 775 556 563, eMail: somichrecepce@gmail.com

  Napište nám  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováváním osobních údajů na našem webu.