• Nabídka 1
 • Nabídka 2
 • Nabídka 3
 • Nabídka 4
 • Nabídka 5
 • Časté dotazy

   

  Pro koho je laserová operace očí vhodná?                                                     Nejvhodnějšími kandidáty jsou pacienti mezi 18. a cca 45. rokem věku, ale je možno ji v opodstatněných případech použít i u dětí či lidí starších 50 let. 

  Kolik dioptrií je možné laserem odstranit?
  Jsme schopni kvalitně a rychle odstranit širokou škálu očních vad. Dokážeme korigovat krátkozrakost až do -14,0 dioptrií, dalekozrakost do + 6,0 dioptrií astigmatismus ( tzv. cylindr) v rozmezí -6,0 až +6,0 dioptrií. Je však nutné individuální vyšetření každého pacienta, posouzení tloušťky rohovky atp.

  Je zákrok bolestivý?                                                                                                                  Samotný zákrok je  bezbolestný, pacienti většinou pociťují pouze „mírný tlak“. Bolestivá bývá někdy první noc, ale s běžnými léky proti bolesti ji zatím všichni zvládli bez obtíží.

  Jak dlouho trvá operace?                                                                                                    Celkově strávíte na klinice v den zákroku maximálně 2 hodiny, přičemž samotná laserová operace metodou Femto-LASIK netrvá většinou déle než 15 minut, vlastní působení laserové energie je  kratší než jedna minuta.

   Je  v ceně laserového zákroku zahrnuta i doživotní záruka?

   Za kvalitu své práce ručíme, doživotní záruka na případné další laserové dioptrické dokorekce je na naší klinice vždy zahrnuta v ceně. Záruka se samozřejmě nevztahuje na případné další onemocnění oka, které se vyskytnou někdy v budoucnu a s laserovým zákrokem nesouvisí ( úraz oka,  šedý nebo zelený zákal, presbyopie, záněty...)

   

  Naše kontakty

  Oční centrum Karlovy Vary
  Závodní 391 / 96C
  360 06 Karlovy Vary

  Sídlo a fakturační adresa
  SOMICH s. r. o.

  Závodní 391 / 96C,
  360 06 Karlovy Vary

  Zák. linka: +420 775 556 563
  E-mail: somichrecepce@gmail.com

  Naše další pracoviště

  Napište nám

  Ohlasy našich spokojených pacientů

  Předchozí pacient Následující pacient Další pacienti

  SOMICH oční centrum na Facebooku
  Akceptujeme platební karty

  Copyright © 2020, Somich. Všechna práva vyhrazena. Realizace iNDiGOmultimedia s.r.o.
  Kontaktní informace - Zákaznická linka 775 556 563, eMail: somichrecepce@gmail.com

  Napište nám  Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováváním osobních údajů na našem webu.