Nabízíme zhotovení dioptrických brýlí na míru, dle Vašich přání a potřeb, široký výběr brýlových obrub, kontaktní čočky ...
Chcete si pořídithezké nové brýle?Zakoupili jsme novou refrakční sestavu femtosekundový laser Wavelight®, který je dnes nejlepším přístrojem v oblasti refrakční chirurgie.
Představení nejrychlejší laserové platformy na světěPoužíváme dnes nejmodernější techniku, pomocí níž opět lépe uvidíte celý svět.
Náš tým odborníků Vám zajistí tu nejlepší péčiJsme připraveni Vám navrátit mladistvý vzhled Vašich očních víček, či prodloužit řasy jako filmové hvězdě.
Uvažujete o estetickém vylepšení?Nabízíme zhotovení dioptrických brýlí na míru, dle Vašich přání a potřeb, široký výběr brýlových obrub, kontaktní čočky ...
Chcete si pořídit hezké brýle?V současné době neexistují žádné léky, které by mohly vzniklý zákal odstranit. Jedinou možností obnovy vidění je operační zákrok, při kterém se z oka odstraní zkalená čočka a nahradí se čočkou umělou.
Základním důvodem k operaci je pokles zrakové ostrosti. Operaci šedého zákalu doporučujeme , když snižuje pacientovi kvalitu vidění natolik, že jej obtěžuje v jeho osobním i pracovním životě.
Operaci provádíme v tzv.topické anestezii, která spočívá v instilaci anestetických kapek do oka, čímž dojde k jeho znecitlivění
Jedinou užívanou technikou na špičkových pracovištích je v současné době fakoemulzifikace jádra ultrazvukem.
Fakoemulzifikace je extrakapsulární extrakce, při níž je jádro rozděleno na malé části a odsáto pomocí ultrazvukem ovládané kanyly. Tato technika má výhodu v možnosti provedení celé operace malým řezem, což snižuje množství peroperačních i pooperačních komplikací, urychluje hojení a zkracuje délku výkonu.
Operace provádíme na nejmodernějších přístrojích, které jsou vybaveny i tzv. torsní fakoemulsifikací. Umožňují bezpečné operace i u velmi zralých, pokročilých zákalů.
Standardně implantujeme všem pacientům měkké akrylátové nitrooční čočky, které se vyznačují perfektní snášenlivostí a velmi malým výskytem tzv. sekundární katarakty. Pacientům nabízíme i nadstandardní implantáty: torické čočky, asferické čočky se žlutým filtrem, event. multifokální čočky.
Obnova vidění po operaci je velmi rychlá. Již druhý den po operaci vidí zpravidla pacient dobře. Někdy může být vidění po operaci přechodně mlhavé, zpravidla se však vyjasní během několika málo dní.
K definitivní stabilizaci zraku dochází většinou do měsíce po operaci. Po této době lze již předepsat nové brýle. Většina pacientů vidí po operaci ostře do dálky, na čtení však musí používat brýle.
Oční centrum Karlovy Vary
v areálu KKN
Bezručova 19, 360 66 Karlovy Vary
Sídlo a fakturační adresa
Oční centrum Somich
U Imperiálu 1283/14, 360 01 Karlovy Vary
Zák. linka: +420 775 555 350
E-mail: ocniklinika@somich.cz
Ing. Bc Jan Vanke, právník, Karlovy Vary, LASIK
Jsem již dva měsíce po operací očí nejmodernější laserovou metodou FEMTO LASIK,kterou mi prováděl pan primář MUDr. Pavel Studený na oční klinice SOMICH v Karlových Varech.
Jaroslav Polák, podnikatel, Němčice, odstranění dioptrií, NOčočka Restor
To, že jsem špatně viděl, mne omezovalo při práci i při řízení automobilu.
Jan Nevšímal, podnikatel, Karlovy Vary, LASIK
První návštěvu Vaší oční kliniky jsem absolvoval jen jako doprovod svého okce, který o laserové operaci očí uvažoval. Tátovi byla nakonec doporučena implantace multifokálních čoček namísto LASERU. No a do týdne jsem byl po zákroku metodou FemtoLASIK
Denisa Pokorná, cukrářka, Ostrov, LASIK
Klidně bych si to zopakovala, vůbec bych neváhala, jsem moc spokojená.
Kateřina Fenzová, sociální pracovnice, Tachov, LASIK
Po operaci jsem prvních pár dní viděla "skrz mlhu", ale velice brzy se vše srovnalo. Již pár dní po zákroku jsem viděla na dálku ostře a bez jakýchkoliv problémů. Nyní, cca měsíc a půl po zákroku, nemám ani žádné potíže s pocitemsuchých očí.
Jiřina Adamíková, důchodce, Tachov, operace šedého zákalu
Děkuji panu primáři Kacerovskému a milým sestřičkám za profesionální přístup.
Stanislav Puchel, důchodce, Chodský Újezd, operace šedého zákalu
Na operaci šedého zákalu jsem byl poprvé, moc se mi u Vás líbilo.
Blanka Matvijáková, důchodkyně, Mariánské Lázně, operace šedého zákalu
Operace jsem se bála, ale obavy byly zbytečné. Chválím milý personál a krásné
Jaroslava Páníková, úvěrový poradce, Tachov
Netypická brýlová obruba Jean Reno je nepřehlédnutelná, což uvítám při práci mezi lidmi, jsem velice
Kamila Moulisová, zdrav. sestra, Tachov
S novými brýlemi z Vaší optiky jsem velice spokojená.Brýle výborně sedí a kvalita brýlových čoček Zeiss je také perfektní.
Miluše Procházková, prodavačka, Tachov
Neodolala jsem novým obrubám, tak mám z Vaší optiky již druhé multifokální brýle a jsem spokojená stejně jako napoprvé.
Renata Pajdrmanová, Městský úřad Tachov, Michalovy Hory, Oční optika Tachov
Multifokální brýlové čočky mám poprvé, jsem velmi spokojená, zvykla jsem si téměř okamžitě. Děkuji za milý a profesionální přístup.
Jan Ruda, Tachov, důchodce, operace šedého zákalu
Operaci šedého zákalu na pravém oku jsem na pracovišti oční kliniky SOMICH v Plané
podstoupil už v r. 2010.
Blanka Stránská, Karlovy Vary, zdravotní asistentka, LASIK
Brýle mi vadily hlavně při sportování, chtěla jsem se jich zbavit.
Mgr. Petr Novotný, právník, Praha, LASIK
Před měsícem, jsem se zúčastnil laserové operace očí metodou FEMTO LASIK na oční klinice SOMICH v Karolvých Varech.
Lucie Endrštová, asistentka, Nová Role, PRK-Excimer Laser
Nosila jsem stále kontaktní čočky, už to chtělo změnu. Hlavním důvodem bylo plavání. Z finančních důvodů jsem si zvolila levnější typ laserové operace, tj. Excimer Laser (metoda PRK). Po své osobní zkušenosti bych však každému doporučila LASIK! Nyní je již vše v pořádku, jsem spokojená, ale první 3 dny po zákroku jsem trpěla, bolelo to. Kdybych to tušila a rozhodovala se znovu, raději by si připlatila...
Alexandra Radostová, účetní, Stanovice, LASIK
Laserový zákrok splnil mé očekávání, jsem nadšená. Vidím i to, co jsem nikdy neviděla!
MUDr. Petra Tomášková, zubní lékařka, Chodov, LASIK
Jaký je můj dojem z laserové operace? První fáze trošku nepříjemná, mírný tlak na oko, po zákroku pálení a slzení, ale po anelgeticích vše úplně bez problémů, Brýle mi vadily hodně, hlavně při práci. Nyní, týden po operaci se cítím skvěle, je to prostě "zázrak".
Martin Buřič, laborant, Karlovy Vary, LASIK
K laserovému zákroku jsem se rozhodl proto, že jsem se chtěl zbavit brýlí, mimo jiné i kvůli sportu. Nyní jsem 2 měsíce po operaci a jsem velmi spokojen.
Lenka Němečková, manikérka, Částkov, Oční optika Tachov
Brýle jsou moc hezké, těším se, až je vyzkouším v autě při řízení. Brýlová obruba: ZIGGY, brýlové čočky: Clarlet 1,5 LotuTec
Copyright © 2012, Somich. Všechna práva vyhrazena. Realizace iNDiGOmultimedia s.r.o.
Kontaktní informace - Zákaznická linka 775 555 350, eMail: info@somich.cz